Restauracja w Lesznie | Hotel Akwawit

Jednym z wielu walorów Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” w Lesznie są dwie restauracje, w których nasi Goście cieszyć się mogą smacznymi posiłkami i miłą atmosferą.

Restauracja Hotelowa

Restauracja hotelowa szczyci się wysmakowanym wnętrzem w stylu marynistycznym, miłą obsługą oraz wyśmienitą kuchnią. Tutejsi kucharze z radością komponują dla swych gości dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco, tylko ze świeżych składników.

Restauracja Basenowa

Kuchnia basenowa usytuowana jest tuż nad halą pływalni. Przeszklone ściany restauracji umożliwiają obserwowanie swych bliskich gdy bawią się w wodzie. Czas ten można sobie umilić spożywaniem dań typu fast food lub pysznym deserem.

Przyjęcie w restauracji

Tradycyjne obiady i kolacje oraz zorganizowane spotkania w gronie rodzinny, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów na długo mile pozostają w pamięci gości. Organizujemy także przyjęcia weselne, komunijne, uroczyste kolacje i wszelkie przyjęcia okolicznościowe. Zaufało nam wiele firm, z którymi trwale współpracujemy i wielokrotnie gościmy w naszych progach.

Ogródek grillowy

W sezonie letnim polecamy również ogródek grillowy, który jest doskonałym miejscem na zorganizowanie imprez firmowych, przyjęć urodzinowych i innych. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Na życzenie klientów organizujemy także pikniki i zapewniamy na nich oprawę muzyczną i specjalne dekoracje.

Godziny otwarcia Restauracji "Hotelowej":

Poniedziałek - Niedziela 13:00 - 22:30 

Śniadania: 

Poniedziałek - Sobota 06:30-10:30

Niedziela 08:00-11:00 

Najlepsza restauracja w Lesznie?
Sprawdź restaurację Akwawit!

Aktualności Podaruj prezent Referencje Galeria zdjęć video
Pogoda 18° C

Rezerwacja Online

The member of Polish Prestige Hotels & Resorts

Św. Józefa 5, 64-100 Leszno, Polska
Tel.: +48 65 526 08 11, +48 65 529 49 58 Fax.: +48 65 529 37 82, +48 65 526 08 14 hotel@akwawit.pl

Wykonanie: Profitroom

POBIERZ ZA DARMO
aplikację mobilną
ROOMPHE
na telefon lub tablet


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij